Pomoc Aleszablony

wybierz odpowiedni dział lub skorzystaj z wyszukiwarki

Wyszukaj w pomocy
Co zrobić jeżeli przez przypadek usunąłem reklamę aleszablony?
Szablony poza abonamentem White Label są co jakiś czas sprawdzane przez nasz automat weryfikacyjny, który w momencie wykrycia braku reklamy lub stopki w szablonie wyłącza szablon, co oznacza, że szablon zostaje zablokowany, a jego obrazki przestają się wyświetlać. Patrz regulamin pkt. 5.1.

Co zrobić kiedy mój szablon został wyłączony/zablokowany?

1. Pierwszym sposobem na uniknięcie całkowitego skasowania obrazków szablonu, tak aby zachować i przywrócić obrazki szablonu z którego mamy wystawione już aukcje, a brak w nim reklamy/stopki. Należy zmienić pakiet szablonu z którego korzystamy na abonament White Label. Szablon zostanie odblokowany, a jego obrazki automatycznie się włączą. Po zmianie pakietu należy kliknąć Ctrl+F5 na aukcji, aby odświeżyć pamięć przeglądarki i zobaczyć obrazki.

Jak włączyć pakiet White Label dla szablonu?


2. Kolejnym sposobem przywrócenia szablonu i jego obrazków jest przywrócenie kodu HTML reklamy/stopki w aktualnych aukcjach.

Jak przywrócić reklamę do szablonu?


3. Jeżeli nie możesz edytować swoich aukcji z jakiegoś powodu, ani nie chcesz zmieniać pakietu - w takim wypadku jedynym sposobem jest stworzenie nowego szablonu, bądź edycja i ponowne zapisanie obecnie używanego szablonu aukcji i ponowne wygenerowanie kodu HTML z nowego wzoru, z którego wystawisz swoje aukcje jeszcze raz, tym razem z kodem reklamy/stopki zawartym w szablonie.

Czy szablon naprawdę jest za darmo?


Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?