Pomoc Aleszablony

wybierz odpowiedni dział lub skorzystaj z wyszukiwarki

Wyszukaj w pomocy
Instrukcja - Masowa Zmiana Treści w aukcjach Allegro
Masowa Zmiana Treści w trwających aukcjach Allegro.pl


Aby użyć narzędzia do Masowej Zmiany Treści w trwających aukcjach Allegro, należy zalogować się do Panelu Klienta na stronie http://panel.esprzedaz.com

Krok 1 - Logowanie i Wybór Konta Allegro

1. Zaloguj się na stronie http://panel.esprzedaz.com, a jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się klikając w przycisk REJESTRACJA.

2. Po zalogowaniu przejdź do karty NARZĘDZIA, aby następnie wejść do aplikacji Masowa Zmiana Treści.

3. Podaj dane konta Allegro, zapoznaj się z informacją na stronie i kliknij Dalej.


Krok 2 - Wybór Aukcji i Wprowadzenie Zmian


1. Wybierz aukcję, która posłuży jako wzór dla zmian.

2. W wybranej aukcji kliknij w element do zmiany, a następnie zaznacz fragment kodu HTML, który chcesz zmienić. Wpisz na co ma zostać zmieniony i kliknij w przycisk "Po zmianach", aby zobaczyć jak będzie wyglądała aukcja po wprowadzeniu zmian. Jeżeli efekt, który zamierzasz uzyskać jest spójny z podglądem, kliknij w przycisk Dalej, aby przejść do kolejnego kroku wprowadzania zmian.3. Tabelka przedstawia podsumowanie aukcji, na których wystąpiło trafienie fragmentu kodu podlegającego zmianie oraz informację o tym, czy zmiana jest możliwa (aukcje nie zawierające żadnych ofert kupna). W tym kroku możesz wybrać kategorię, aby zastosować zmiany tylko dla wybranej kategorii lub zostawić wybór wprowadzenia zmian na Wszystkich aukcjach.Znajduje się tu także podsumowanie maksymalnego kosztu zmian, który może znacznie różnić się od faktycznego kosztu. Koszt maksymalny bierze pod uwagę wszystkie aukcje, a koszt faktyczny liczony jest po wprowadzeniu zmian, tylko za zmiany, które faktycznie nastąpiły i były możliwe.

Jeżeli akceptujesz maksymalny koszt i wybrałeś, dla których aukcji zmiany mają zostać wprowadzone, wystarczy już tylko kliknąć w zielony przycisk Zastosuj Zmiany.


Krok 3 - Podsumowanie Zmian


Po dokonaniu zmian przez narzędzie do Masowej Zmiany Treści, podsumowanie wraz ze szczegółowym raportem otrzymasz na adres email konta.

Podsumowanie wygląda jak te z przykładu poniżej:Zobacz też:

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?